Exchange and International Mobility

Erasmus+ 2017-2018 Fall Application Results

2017-2018 Güz dönemine ait Erasmus Öğrenci Öğrenim Hareketliliği Başvuru Sonuçları

 

ASİL LİSTE

           

Name

Surname

Department

CGPA

Language

Average

Result

Yasmin

Tesfaldet

Yazılım Mühendisliği

4.00

88,3

94

Asil

Boran Erkin

Şahin

İnşaat Mühendisliği

3.11

86

81.875

Asil

Enes

Nazlı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

2.64

91

78,5

Asil

Tuğçe

Kaman

Bilgisayar Mühendisliği

2.94

83

78,25

Asil

Muhammed Veysi

Okay

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

3.53

67

77.625

Asil

Orhan Mert

Duraner

Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya

2.98

75

74.75

Asil

Barış

Ekici

Endüstri Ürünleri Tasarımı

3.57

60

74.625

Asil

Yasemin

Kurt

İktisat

3.28

64

73

Asil

İbrahim

Thaer

MODES

3.43

60

72.875

Asil

Mülkiye

Taşkın

Mimarlık

3.38

60

72.25

Asil

Ramazan Erdem

Uysal

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3.20

60

70

Asil

Şevval

Şahin

Mütercim Tercümanlık

2.58

75

69.75

Asil

 

 

YEDEK LİSTE

           

Name

Surname

Department

CGPA

Language

Average

Result

İrem Bengisu

Gürel

Psikoloji

2.26

82

69.25

Yedek

Fahrettin

Sönmez

Sivil Havacılık Yüksek Okulu

2.72

67

           67.5

Yedek

Deniz

Baran

Makine Mühendisliği

2.74

64

         66.25

Yedek

Murshal Mukhtar

Yabarov

Uluslararası İlişkiler

2.88

60

66

Yedek

Onur

Balkan

Turizm ve Otel İşletmeciliği

2.49

60

61.125

Yedek

Murat Kaan

Koçak

İşletme

2.34

61

59.75

Yedek

 

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda, tüm başvuran adayların bilgileri paylaşılmıştır. Seçim komisyonu, asil ve yedek listeleri oluştururken bölüm çeşitliliği açısından adil dağıtımı gözetmiştir. Adayların puan sıralamaları kendi bölümlerinden başvuran adaylar arasında yapılmıştır.

 

TÜM BAŞVURU LİSTESİ

           

Name

Surname

Department

CGPA

Language

Average

Result

İrem Bengisu

Gürel

Psikoloji

2.26

82

69,25

1. Yedek

Orhan Mert

Duraner

Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya

2.98

75

74,75

6. Asil

Muhammed Veysi

Okay

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

3.53

67

77,625

5. Asil

Merşa

Aral

İnşaat Mühendisliği

2.76

60

64,5

Kazanamadı

Murat Kaan

Koçak

İşletme

2.34

61

59,75

6. Yedek

Özer

Yıldız

Makine Mühendisliği

1.85

   

Geçersiz Başvuru

Büşra Sultan

Yılman

İktisat

2.38

60

59,75

Kazanamadı

Yasemin

Kurt

İktisat

3.28

64

73

8. Asil

Fahrettin

Sönmez

Sivil Havacılık Yüksek Okulu

2.72

67

67,5

2. Yedek

Yasmin

Tesfaldet

Yazılım Mühendisliği(Master)

4.00

88,3

94

1. Asil

Güray

Demir

İnşaat Mühendisliği

2.87

63

67,375

Kazanamadı

Deniz

Baran

Makine Mühendisliği

2.74

64

66,25

3. Yedek

Melih

Erbaş

Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya

2.63

60

62,875

Kazanamadı

Mert

Tekin

İnşaat Mühendisliği

2.59

63

63,875

Kazanamadı

Emir

Fidancı

İnşaat Mühendisliği

3.05

74

75,125

Kazanamadı

Ege

Karabat

İnşaat Mühendisliği

3.17

67

73,125

Kazanamadı

Boran Erkin

Şahin

İnşaat Mühendisliği

3.11

86

81,875

2. Asil

İlter Kağan

Kuşoğlu

İnşaat Mühendisliği

2.34

76

67,25

Kazanamadı

Volkan

Atasoy

Elektrik Elektronik Mühendisliği

2.32

60

59

Kazanamadı

Önder

Aktaş

Bilgisayar Mühendisliği

2.31

81

69,375

Kazanamadı

Ilgın

Koyuncu

Sivil Havacılık

2.24

69

62,5

Kazanamadı

Ahmet

Altaş

İnşaat Mühendisliği

2.74

66

67,25

Kazanamadı

Amadou

Bah

Yazılım Mühendisliği(Master)

3.75

92

92,875

Kazanamadı

Enes

Nazlı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

2.64

91

78,5

3. Asil

Burak

Zurnacı

Bilgisayar Mühendisliği

2.46

77

69,25

Kazanamadı

İbrahim

Thaer

Modes (PhD)

3.43

60

72,875

9. Asil

Ramazan Erdem

Uysal

Elektrik Elektronik Mühendisliği

3.20

60

70

11. Asil

Tayfun

Dursun

Elektrik Elektronik Mühendisliği

2.52

61

62

Kazanamadı

Mülkiye

Taşkın

Mimarlık

3.38

60

72,25

10. Asil

Adoum Choukou

Abakar

Yazılım Mühendisliği

3.75

77

85,375

Kazanamadı

Doruk

Bulut

Bilgisayar Mühendisliği

2.31

68

62,875

Kazanamadı

Atakan

İşler

Sivil Havacılık

2.37

61

60,125

Kazanamadı

Aliye Hazel

Ertürk

Sivil Havacılık

2.20

60

57,5

Kazanamadı

Barkın

Cengiz

Yazılım Mühendisliği

2.44

72

66,5

Kazanamadı

Amine Nihle

Kadak

Yazılım Mühendisliği

2.55

74

68,875

Kazanamadı

Mursal Mukhtar

Yabarow

Uluslararası İlişkiler (Master)

2.88

60

66

4. Yedek

Dilara

İşcanoğlu

Bilgisayar Mühendisliği

2.82

66

68,25

Kazanamadı

Ömer

Aydın

Bilgisayar Mühendisliği

3.01

60

67,625

Kazanamadı

Tuğçe

Kaman

Bilgisayar Mühendisliği

2.94

83

78,25

4. Asil

Barış

Ekici

Endüstri Ürünleri Tasarımı

3.57

60

74,625

7. Asil

Şevval

Şahin

Mütercim Tercümanlık

2.58

75

69,75

12. Asil

Ekin

Kardelen

Mütercim Tercümanlık

2.23

66

60,875

Kazanamadı

Berkay

Bulut

Uluslararası İlişkiler

2.41

60

60,125

Kazanamadı

Onur

Balkan

Turizm Otelcilik

2.49

60

61,125

5. Yedek

 

“Bu başvuruların değerlendirilmesi ve nihai karar verme aşamasında, değerlendirmeyi yapan personel ile başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi yapan personelin tarafsızlığını etkileyebilecek herhangi bir kişisel ilişki bulunmamaktadır. Karar, tarafsızlık ve şeffaflık kurallarına uygun bir şekilde verilmiştir.”

Seçim Komisyonu

Asil ve yedek listede yer alan her öğrencinin en geç 31 Mart 2017 Cuma gününe kadar katılıp katılmayacaklarını bildirmeleri gerekmektedir. Seçilen öğrencilerin bizzat Erasmus Ofisine başvurarak ilgili belgeye imza atması ile asil adaylar kesinleşecektir.