ONLINE BAŞVURULAR

2018-2019 Güz Dönemi ERASMUS+ Öğrenci Öğrenim Hareketliliği Sonuçları

2018-2019 Güz Dönemi ERASMUS+ Öğrenci Öğrenim Hareketliliği Kazananlar Listesi

ASİL LİSTE

 

       Adı

Soyadı

Bölümü

  1. Uğur

MENDİ

Bilişim Sistemleri Mühendisliği

  1. Arda

KIŞLA

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

  1. Burak

KISACIK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

  1. Cansel

CESUR

Endüstri Mühendisliği

  1. Özge

TUTUMLU

Hukuk

  1. Nur Yağmur

BAYAT

İngiliz Dili ve Edebiyatı

  1. Emir

FİDANCI

İnşaat Mühendisliği

  1. Murat Kaan

KOÇAK

İşletme

  1. Melda

DANIŞMAN

Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya

  1. Anıl

ERDOĞAN

Mekatronik Mühendisliği

  1. Çağlanur

ÇAĞLAR

Mimarlık

  1. Taha

ÇETİNSOY

Otomotiv Mühendisliği

  1. Cansu

KURTOĞLU

Psikoloji

  1. Şahap Doğuş

KERTİK

Sivil Havacılık Yönetimi

  1. Onur

AKSOY

Turizm ve Otel İşletmeciliği

  1. Medet

İMRAK

Uluslararası İlişkiler

  1. Işıl

YETGİN

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

  1. Murat

ÇİFTÇİ

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

  1. Ertan

YILDIZ

Yazılım Mühendisliği

  1. Zarif Burak

ERKOÇ

Makine Mühendisliği

 

 

 

YEDEK LİSTE

          Adı                                    Soyadı                              Bölümü

  1. Ali Berat

DEMİR

Hukuk

  1. Hüseyin Caner

TAMER

İşletme

  1. Kadir

TETİK

Mekatronik Mühendisliği

  1. Begüm İpek

İNCE

Psikoloji

  1. Merve Naz

ÇELİK

Turizm ve Otel İşletmeciliği

  1. Onur

KARTAL

Yazılım Mühendisliği

  1. Güray

DEMİR

İnşaat Mühendisliği

  1. Hasan Baran

ERGÜL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

  1. Duygu

ÖZCAN

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

 

 

 

 

“Bu başvuruların değerlendirilmesi ve nihai karar verme aşamasında, değerlendirmeyi yapan personel ile başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi yapan personelin tarafsızlığını etkileyebilecek herhangi bir kişisel ilişki bulunmamaktadır. Karar, tarafsızlık ve şeffaflık kurallarına uygun bir şekilde verilmiştir.”

                                                                                                                                                       Seçim Komisyonu

 

 

 

NOT: Asil ve yedek listede bulunan herkesin en geç 4 Nisan Çarşamba gününe kadar katılım teyitlerini Erasmus Ofisine gelip, imza atarak yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde katılmak istemediklerine hükmedilecektir.